Грати в покер

В українських азартних клубах можна успішно грати в покер, який володіє певними принципами та правилами. Плануючи ігрове дозвілля, можна орієнтуватися на отримання виграшів і їх подальший висновок. Однак без розуміння правил гри та відмінностей стратегій неможливо виходити в плюс на тривалій дистанції.

Основні різновиди покеру

Найпопулярнішими видами є Омаха і Техаський холдем. У кожної версії є певна історія, яка вплинула на рівень популярності. Навіть в тих ситуаціях, коли люди планують грати в покер безкоштовно, без урахування основних правил неможливо обійтися.

Грати в покер

Техаський холдем

Ця версія покеру є популярною. Техас є батьківщиною Техаського холдема. Гра з’явилася на початку 20-го століття. Гра з’явилася в 1963 році в Лас-Вегасі та поширилася по Техасу. На початку 1970-х років з’явилася світова серія покеру. В Європу гра потрапила на початку 1980-х років. Пік популярності припав на початок XXI століття завдяки телебаченню і всесвітньої мережі.

Омаха

Ця версія карткової гри володіє певним правилом. У створенні комбінації з 5 карт обов’язково використовують 3 загальні та 2 кишенькові. При цьому також використовуються загальні карти для всіх гравців.

Історія почалася в Детройті. 5-карткова версія Омахи з’явилася на початку 70-х років. Практично відразу гра почала поширюватися в Чикаго і Нью-Йорку, де вона і стала затребуваною. У Неваді Омаха з’явилася в 1980-х роках.

Без урахування цих основних правил неможливо зрозуміти, як найкраще грати в доступні версії карткової гри з урахуванням особистих побажань.

Які комбінації покеру існують

Цікавлячись, як грати в покер картами, бажано враховувати основні доступні комбінації. Їх не так вже й багато: всього лише 10. Запам’ятати комбінації не так-то складно, як може здатися спочатку. Поширені комбінації можна запам’ятовувати швидше, але інші будуть більш рідкісними і їх не вдасться запам’ятати швидко.

Основні особливості покерних комбінацій:

 • Роял флеш. Вважається найсильнішою. Вона охоплює 5 старших карт однієї масті: 10, Валет, Дама, Король і Туз. В цьому випадку гідних конкурентів вже не залишається.
 • Стріт флеш. Ця комбінація також зустрічається досить рідко. Вона займає друге місце за силою. В її складі присутні одномасні карти, але їх ранг буде менше. Наприклад, від 3 до 7 або від 5 до 9. Їх ранг враховують при визначенні передбачуваних результатів.
 • Каре. Бажано зібрати 4 карти різних мастей, але їх ранг повинен бути однаковим. Наприклад, можна зібрати 2 або 4 Дами. Іноді комбінація створюється при загальній роздачі, а Туз може бути ідеальним варіантом.
 • Фул Хаус. Він повинен охоплює 3 карти різної масті, але гідність їх повинно бути однаковим. Це називається кодоном. Також буде потрібно наявність пари: двох різномастих карт одного рангу. Вагомість комбінації залежить саме від триплетів. Якщо він буде однаковим, то вже враховується пара.
 • Флеш. З цією схемою вже буде набагато простіше. Вона містить в собі 5 одномасних карт, причому не обов’язково враховувати прив’язку до рангу.
 • Стріт. Комбінація повинна охоплювати 5 різномастих карт. Їх важливо збирати послідовно з урахуванням гідності. Бажано враховувати верховенство старшої карти в комбінації. Потрібно розуміти, що в Стріті Туз може оцінюватися по різному номіналом: 11 одиниць або в 1.
 • Сет. Він дуже схожий на триплет. Повинен представляти комбінацію трьох карт різних мастей, але певної вартості. Найчастіше кілька гравців за одним столом отримують цей набір.
 • Дві пари. Ця назва свідчить про те, що набір буде включати пару карткових дуетів. Кожен з них включає різномасті карти, але вони будуть володіти однаковою гідністю. Лідер може бути визначений старшинством пар. Якщо гравці мають комбінаціями, які однакові за рангом, то останнє слово залишається за кікером.
 • Пара. Ця комбінація вважається однією з найбільш елементарних. Містить в собі карти різної масті одного рангу. Якщо у гравців будуть однакові пари, то перемога визначається старшими кікер.
 • Старша карта. Вона часто зустрічається у гравців. Якщо не вдалося зібрати будь-які комбінації та результат виявився сумним, то враховується тільки ранг основної картки. Туз є найсильнішим.

Якщо знати, як грати на гроші в покер, то можна враховувати основні відмінності різних комбінацій. Це значимо для новачків і досвідчених людей, які готові до азартних розваг, здатні бути вдумливими та дуже обережними.

Якою має бути тактика

Стратегічний задум дуже значущий. Він визначає шанси на визначення результатів по ігровому процесу. Покеристи можуть розуміти, як грати в покер з урахуванням рекомендацій:

 • Вибивання суперників з проведення торгів. Користувач може прагнути позбутися від інших гравців, якщо він буде підвищуватися на префлопе. При цьому можна зберігати значущість початкової руки, що підвищує шанси на отримання виграшів у подальшому.
 • Правильне формування банку. Гравець повинен розігрувати сильну комбінацію. При цьому він може робити підвищення самостійно або передавати ініціативу своїм суперникам. У будь-якому випадку банк потрібно формувати продумано.
 • Зменшення втрат. Покерист повинен зменшувати вкладення в банк, коли здійснюється роздача. Бажано враховувати ризики програшу, щоб їх знизити. Іноді рішення про фолд призводить до мінімізації втрат. Гравець повинен відмовлятися від вкладень в банк, якщо ситуація може стати програшною.
 • Підвищення шансів на виграш при небезпечної ситуації. Певна тактика допомагає суперникам засумніватися в силах наявних комбінацій. Потім опоненти часом віддають банк і навіть не розкривають карти.

Тактичні лінії розіграшу виявляються значущими, тому бажано враховувати сили використовуваних карт, особливості поведінки суперників, нюанси проведених торгів, розмір банку. Ефективність тактики визначається вмінням покеристів правильно оцінювати опонентів.

Торги можуть бути пасивними та агресивними. У першому випадку гравець не повинен ставити самостійно, але при цьому він може передати ініціативу супернику і за рахунок підвищення вдається сформувати наявний банк. Тактика виправдана, якщо торги проводяться з агресивним суперником, який ставить першим і може поступово підвищувати наявні ставки. У другому випадку гравець повинен самостійно підвищувати, щоб його здійснюються ставки були оптимальними для опонентів. Тактика буде ефективною, якщо противник зможе скласти сильну руку на наступних вулицях.

Які помилки допускають новачки

Початківці користувачі можуть брати участь у великому числі роздач, що насправді є серйозною помилкою. Якщо неправильно бачити гру, то ходи не обмірковують, причому вони можуть відбуватися під впливом певного моменту. Якщо спочатку грати в покер безкоштовно, то можна вивчити основні правила і продумати власну тактику.

Якщо новачок діє поспішно і на нервах, то можна отримати виграшну комбінацію карт. Рекомендується розуміти, що не завжди, коли гравці ведуть агресивну стратегію, то вони не завжди мають виграшною комбінацією. Цей нюанс бажано враховувати, щоб зменшити небажані ризики.

Рекомендації по виграшу в покер

Якщо знати, як грати на гроші в покер, то можна орієнтуватися на наступні корисні поради:

 • Рекомендується визначитися з настроєм і тактикою в покері. Найчастіше ті, хто віддає перевагу активним тактик, можуть збирати максимальний банк.
 • Для отримання бажаних навичок, знань важливо набратися терпіння. Рекомендується враховувати свій психологічний стан.
 • Бажано стежити за опонентами та аналізувати їх дії. Краще враховувати тактику, манеру поведінки. Рекомендується враховувати реакції гравців і навіть брати до уваги їх невербальні знаки. Потім можна зрозуміти, як правильно грати в покер, і надалі виходити в істотний плюс на оптимальної дистанції.
 • Кожну гру важливо ретельно аналізувати. Це дозволить запобігати невдачі. Часом потрібно розвивати свої сили та навички, отримувати знання.

Якщо знати, як грати в покер картами, та враховувати численні нюанси, то можна запобігати небажаним ризикам для себе, поступово виходити в плюс і отримувати хороші виграшні суми. При правильному підході до ігрового процесу вдається відзначити, що кожен раунд буде приносити все більш гідний прибуток. Покер буває різних видів, але без урахування їх особливостей і головних правил неможливо зрозуміти, як краще вести азартне дозвілля.